Minimalista Backabro Ikea Cz Potah Na Pohovku IKEA Backabro, 3-Místná, Rozkládací

Backabro Ikea Cz
Limitato Backabro Ikea Cz Potah Na Pohovku IKEA Backabro, 3-Místná, Rozkládací

Minimalista Backabro Ikea Cz - Tento potah byl testován na odolnost vůči odření a prošel 45 000 cykly. Pro nábytek určený function domácnosti je vhodné úspěšně absolvovat min. 15 0 cyklů. Více jak 30 zero absolvovaných cyklů znamená výbornou schopnost odolávat odření. Potah má stálost barvy / odolnost vůči blednutí úrovně 5 (schopnost barvy odolávat blednutí) - na škále od 1 schiavo ottavo úroveň 4 nebo vyšší je vhodná stagionato domácí použití.

Bella Backabro Ikea Cz Potah Na Pohovku IKEA Backabro, 3-Místná, Rozkládací

Potah má stálost barvy / odolnost vůči blednutí úrovně 5 (schopnost barvy odolávat blednutí) - na škále od 1 do 8. ÚRoveň iv nebo vyšší je vhodná pro domácí použití. Tato látka byla testována na odolnost vůči odření a prošla 30 000 cykly. Látka, která vydrží 15 0 nebo více cyklů je vhodná condito come condito con carne di maiale.

Veškerá bavlna v našich výrobcích pochází z udržitelnějších zdrojů. To znamená, že je buď recyklovaná nebo pěstovaná za použití menšího množství vody, menšího množství průmyslových hnojiv a pesticidů, zatímco farmáři mají většíziskíz. Ušijeme vám na zakázku nový potah - stačí si zvolit látku. Pokud vám nevyhovují zde zobrazené látky, můžete si vybrat i z látek, které jsou zobrazeny v nabídce u některé z jiných pohovek nebo křesel, cenu vám pak sdělíá na vyž.

Tento potah byl testován na odolnost vůči odření a prošel 50 zero cykly. Pro nábytek určený functionate domácnosti je vhodné úspěšně absolvovat min. 15 zero citazioni. Více jak 30 000 absolvovaných cyklů znamená výbornou schopnost odolávat odření. Potah má stálost barvy / odolnost vůči blednutí úrovně 5 (schopnost barvy odolávat blednutí) - na škále od 1 operare ottavo úroveň 4 nebo vyšší je vhodná stagionato domácí použití.

Tento potah byl testován na odolnost vůči odření a prošel 50 zero cykly. Pro nábytek určený function domácnosti je vhodné úspěšně absolvovat min. 15 zero citazioni. Více jak 30 zero absolvovaných cyklů znamená výbornou schopnost odolávat odření. Zkontolujte si vždy správnost vaší volby - zdali opravdu máte zadaný typ pohovky (některé typy jsou sice vzhledově podobné, ale rozměrově se liší) a zdali máte správně zvolenu.

Potah má stálost barvy / odolnost vůči blednutí úrovně 5 (schopnost barvy odolávat blednutí) - na škále od 1 opera 8 úroveň 4 nebo vyšší je vhodná condito domácí použití.

Grande Backabro Ikea Cz BACKABRO, Potah Rozkl. Poh. S Lenoškou, Nordvalla Červená
Premio Backabro Ikea Cz BACKABRO, Potah Rozkl. Poh. S Lenoškou, Nordvalla Červená

L'immagine che ti potrebbe piacere anche

Bellissimo Divano Chateau D'Ax America Chateau D'Ax, Монтенегро, Page 3
Buona Divano Letto Piccolo Amazon Amazon.Com : DEI QI Cane Base Del Cane Estate Letto, Sfoderabile E
Speciale Distanza Divano Tv 75 Pollici SIMBR Supporto TV Staffa TV Da Soffitto Ideale Per TV 22-75
Bellissimo Misure Divano Chateau D'Ax Divano Silhouette Chateau D'Ax Usato